středa 13. ledna 2016

Sleek paletka: Vintage romance

Ahoj, i když jsem na Erasmu, nevyhnou se mi zkoušky a to znamená, že jsem právě ve "zkouškovém týdnu". Joo normálně tohle hnusné období trvá mnohem déle, ale protože já si sem přijela odpočinout a ne makat, zvládla jsem vše nacpat do jednoho týdne. Není to ani nic hrozného, vzhledem k tomu, že jsem docela dělala přes rok a teď už po mě učitelé vyžadují spíš jen index. Takže fajn.
Abych se z té školy ale nezbláznila, přináším vám další článek o mé další Sleek paletce, konkrétně od Vintage romance.


Paletku jsem si pořizovala někdy v prosinci a když mi přišla, nevím proč, ale ani jsem nevěděla, že jsem objednávala právě tuhle. Upřímně čekala jsem tuším nějakou úplně jinou, ale když jsem koukla na fakturu, tak jsem si vážně objednala tuhle... Divné. Ať to bylo jakkoli, tahle paletka u mě rozhodně najde svoje využití.


Stíny mi opět přijdou dost neutrální a tlumené. Je tu několik vínových až burgundy stínů a 3 odstíny zlaté, kterou jsou fakt skvělé. Jediný stín, která mě moc nebere je ten poslední v prví řadě, který má dost teplou hnědou barvu a to já zrovna často nemusím.


Co se týče složení paletky, tak ji jako vždy u Sleek tvoří 12 odstínů, které jsou podle mě dobře kombinovatelné mezi sebou, ale často mezi sebou paletky různě míchám a doplňuji je navzájem. Konzistence stínů je až trochu krémová a to znamená, že ani moc nepráší a neopadávají, což je opět super.


Tak a teď se podíváme na jednotlivé odstíny. První projdeme vrchní řadu a poté spodní. První odstín nese název Pretty in Paris a je to studený stříbrný odstín. Dále tu máme 2 zlatavé stíny s názvy Meet in Madrid, který má nažloutlý podtón a Court in Cannes s bronzovým podtónem. Ve spodní řadě se nachází 3 docela podobné stíny, které jsou nafialovělé až burgundy. Jejich názvy jsou A Vow in Venice, Marry in Monte Carlo a Honeymoon in Hollywood.


Court in Cannes, Meet in Madrid a Pretty in Cannes

Honeymoon in Hollywood, Marry in Monte Carlo, A Vow in Venice V další půlce se nachází ještě jeden zlatý stín s podtónem do zelena a názvem Lust in USA, který je mým totálním favoritem v téhle paletce. Opravdu moc krásný! Vedle něj se nachází tmavě modrý stín s kapkou fialové, který nese název Romance in Rome. Posledním kouskem v této řadě je stín se super názvem, ale pro mě už méně super barvou. Je to teple hnědý stín, který se jmenuje Propose in Prague. Nyní se přesuneme do spodní řady, kde nás čekají poslední tři stíny z paletky. Jako první je tmavě fialový až namodralý stín s názvem Bliss in Barcelona a společnost mu dělá moc hezký tmavý burgundy stín, který se jmenuje Forever in Florence. No a na konec nám tu zbyl černý stín se stříbrnými třpytkami, Love in London.

Propose in Prague, Romance in Rome, Lust in LA

Love in London, Forever in Florence, Bliss in Barcelona

Pigmentace stínů je stejná jako u jiných Sleek paletek a to opravdu dobrá. Na fotkách se to možná úplně nezdá, ale já swatche dělám jen na jeden dotek do stínů a pak to čmrknu na ruku. Je to tedy jako byste dali jen jednu vrstvu stínů.
Já jsem tedy za tuhle paletku moc ráda, je super na podzim i zimu a já ji využívám především na večerní líčení.

A co vy? Máte nějakou oblíbenou Sleek paletku?

4 komentáře:

 1. Mám doma 2 paletky od Sleek a jsem spokojená :-)

  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat
 2. Vělmi pěkná paletka a její pigmentace. Mám v plánu si letos také pořídit paletku právě od sleeku. Nějsou tolik drahé, dobře pigmentované a dobré skladby barev se kterými člověk uděl nespočet líčení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Paletky jsou opravdu povedené a jejich cena je až směšná za to, co se s nimi dá dělat.

   Vymazat