pondělí 27. února 2017

Po roce Vánoce...

Ahoj všichni! Ano, vím, že Vánoce jsou už dávno za námi, ale je to dneska rok a dva dny, co jsem zde byla naposledy. Děsné, vím... Bohužel jsem k té absenci měla důvod. Každopádně myslím, že teď jsem konečně už zase v pohodě a plné síle. A co víc, zase mám chuť psát.
Myslím si ale, že teď to bude trochu jiné než to bylo. Ano, jsem stále kosmetický nadšenec a ne, nevadí mi každý měsíc vyhodit půlku (kecám, je to víc než půlka XD) výplaty za kosmetiku, ALE!! Protože se nám nezadržitelně blíží léto, tak je tady moje druhá celoživotní záliba a to je hubnutí. No není to ani tak záliba jako otravná, téměř každoroční snaha. Fakt... Je to děs, ale už si ani nepamatuju na dobu, kdy jsem váhu neřešila. Bohužel, já jsem v tomhle tak nějak věčný záčínač. Vždycky si řeknu tak teď jdu na to, ale hádejte jak dlouho to vydrží? No asi moc dlouho ne, když se tak blbě ptám :D. Většinou je to pár dní, když se zadaří, tak pár týdnů.. Nevím proč, ale pořád nějak nejsem schopná vybalancovat nějakou tu redukci a normální život.
Momentálně mám dvě práce a taky se pokouším o nějaký vlastní život, což mi to ale vše komplikuje. Já vím, je to divné, ale tak když vás přítel pozve na večeři, tak mu hold neřeknete, že na něj prdíte a že nikam nepůjdete, protože přece chcete to super hot tělíčko na léto. Jasně, mohla bych si dát salát, ale kdo mě zná, tak ví, že salátům moc neholduju a ze sirové zeleniny mi prostě bývá celkem šoufl. Takže prostě jdu, dám si normální jídlo, pivo nebo víno a je to... Podobné příhody se mi stávají minimálně jednou za týden.
A proč vám to vlastně všechno slepičím? Řekla jsem si, že se letos prostě o svou cestu podělím. O to dobré, ale i o to zlé. Nikdo nejsme dokonalí a všichni děláme chyby. Tak proč si to nezdokumentovat? Je fajn vědět, že v tom nejste sami a třeba to může někomu pomoct ;).
Tak se zatím mějte fanfárově! Pac a pusu K

2 komentáře:

 1. Fajn, že jsem na tvůj blog narazila zrovna teď :)
  Určitě tu nejsem naposledy a jsem zvědavá na tvé nové články :) Hubnutí a zdraví životní styl je teď na každém rohu... a tvoje věta ,,Bohužel, já jsem v tomhle tak nějak věčný záčínač.".... Mám to stejně :D a určitě nejsme jediné :) tak držím palce a přeju hodně štěstí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeeej to je tak milé!! Moc mě to potěšilo. Děkuju moc 😘

   Vymazat