pátek 27. února 2015

Trendy na jaro 2015

Ahoj!
Taky se tak moc těšíte na jaro jako já? Každý den když vyjdu ven, už ho ve vzduchu cítím . Bohužel, počasí tomu ještě úplně neodpovídá (já vím, že je ještě únor, ale zima už mě nebaví...), takže na jarní módu si musím ještě chvíli počkat. Co ale můžu udělat hned? Přece se připravit!
Tady jsem pro vás sepsala pár hlavních módních trendů, které nás budou toto jaro obklopovat.

Boho/gypsy style

Maxi šaty, maxi sukně, hromada doplňků, čelenky do vlasů, messy hair. To jsou slova, která jsou s tímto style neodmyslitelně spjata. Toto jaro/léto budou všechny tyhle věci in a je už jen na vás, jak je budete kombinovat.


Široké/ wide kalhoty

Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo už má plné zuby legínů, skinny jeans, slim fit jeans... no jednoduše všech těch upnutých kalhot, tak se možná najdete v trendu wide kalhot. Tuto sezónu by měly mít široké kalhoty široce otevřené dveře do vašich šatníků a skříní. 

Celebrities Wearing Wide Leg TrousersTřásně

Malé, velké, na kabelkách, na šatech, na tričkách... To je jedno! Hlavně aby se to třepetalo a vlnilo. Dalším trendem, který se letos opět vrací v plné síle jsou třásně. Před pár lety tu byly a teď jsou tu zase!

Denim

Tak tohle je naprostá klasika, která vás ale nikdy nezklame. Denim je tu s námi už neskutečně dlouho a letos by vám opět neměly v šatníku chybět denimové kousky. Můžou to být jeansy, košile, kraťasy, sukně, bundy... Výběr je obrovský a možnosti kombinovat také ;). Já osobně nejvíc miluji boyfriend jeansy v kombinaci s lodičkami, basic tričkem a větším psaníčkem.


Který trend z vybraných vás nejvíce oslovil? Mě asi boho/gypsy. Už se těším až se oteplí a budu moct konečně nosit všechny nové věci, které už mám na jaro přichystané ve skříni :)Žádné komentáře:

Okomentovat